Як встановити акумулятор на скутер

MarioFred

MarioFred

Новичок

Приєднався: 31.07.2020
Створив тем: 346
Повідомлень: 436
131.07.20 15:19

Аккумулятор для мопедов GEL 12v 4Аh 70A (Оригинал) | Мото аккумуляторы  Exide. Мото аккумуляторы Varta Интернет-магазин аккумуляторов в Киеве.

Процес установки акумулятора на скутер потрібно розглядати з моменту покупки батареї. Тут все просто, якщо потрібно купити акумулятор на скутер, Мотозілла - той самий сайт, де ціни мінімальні, а в якості комплектуючих переконалися тисячі покупців. А замінити акумуляторну батарею потрібно періодично. Вона може вийти з ладу, відпрацювавши покладений ресурс, або прийти в непридатність через некоректної експлуатації.


Який акумулятор для скутера краще?


Поняття кращий акумулятор для скутера не вірне. Є три типи батарей, і кожна має свої плюси і мінуси:

Кислотний (рідинний). Найдешевший, але вимагає обслуговування. Потрібно стежити за рівнем електроліту і підтримувати його щільність. Термін служби не більше 2-х років.

Гелієвий. Замість рідини використовується гелевий електроліт. Така батарея не потребує обслуговування, і служить до 10 років (залежить від виробника). Але коштує вона дорожче.

Літій-іонний. Служить більше 5-и років. Обслуговування не вимагає. Вартість середня. Примхливий, особливо в холодний період року. На морозі швидко розряджається.

Підібрати акумулятор необхідно по вольтажу, габаритам, ємності - https://motozilla.com.ua/category/Akkumuljatory/ . Також звертають увагу на полярність (розміщення клем).

Як замінити акумулятор на скутері?


Перед початком робіт необхідно поставити скутер на центральну підніжку. Потім відкрийте акумуляторний відсік. Залежно від моделі мопеда він може перебувати під сидінням, під пластиком переду або під полика. Потім звільніть кріплення клем, і від'єднайте дроти. Все це потрібно робити при заглушеному двигуні. Намагайтеся не замкнути клеми, і не пошкодити проводку.

Аккумулятор скутера 2.3Ah АКБ 12V Honda (115‑50‑85мм) YTR4A‑B на IZI.ua  (2558389)

Новий акумулятор за розмірами і полярності повинен бути ідентичний тому, який стояв раніше. Але головне, щоб плюсова і мінусова клеми розташовувалися в тих же місцях. В іншому випадку один кабель буде занадто довгий, а інший занадто короткий. Розгорнути батарею не вийде. Щоб поставити батарею на скутер, виконайте наступні дії:

Перевірте цілісність корпусу. При необхідності видаліть пил. Якщо на клемах помічена корозія, видаліть її механічно або за допомогою спеціального засобу.

Проведіть виміри. Виміряйте рівень заряду. За потреби підключіть зарядний пристрій, і заряджайте телефон до повної зарядки.

Додайте її в акумуляторному відсіку. Якщо виробник скутера передбачив спеціальні кріплення, закріпіть акумулятор.

Підключіть дроти за принципом плюс до плюса, мінус до мінуса. Процедура залежить від типу клем. Кріплення може бути пружинним або болтовим.

Тепер досить повернути ключ запалювання. Реакція стрілок, включення підсвічування приладової панелі, робота паливного насоса - показники того, що все зроблено правильно. Можна запускати двигун, і виїжджати з гаража для першої поїздки.


Можливі помилки


Потрібно витримати полярність. Чи не переплутайте дроти. До речі, вони відрізняються кольором. Позитивний - червоний, негативний - чорний, синій або зелений. Червоний необхідно приєднувати до плюсової клеми акумулятора. На ній повинна бути відповідна відмітка. Відповідно мінусовій кабель під'єднують до другої, вільної клеми. Якщо проводів три, вони будуть спочатку з'єднані, і від'єднувати їх не слід. Як видно з вищесказаного, установка акумулятора на скутер - процедура не складна, і доступна для будь-якого власника мототехніки.


Повідомлення відредаговано: 10.03.21 17:46

MarioFred

MarioFred

Новичок

Приєднався: 31.07.2020
Створив тем: 346
Повідомлень: 436
230.06.22 15:47
Профессия машиниста экскаватора – одна из наиболее высокооплачиваемых рабочих специальностей. Особенность работы состоит в управлении и обслуживании спецтехники. Обучение на машиниста экскаватора вы можете пройти в https://dpo-standart.ru/learning/mashinist-ekskavatora (с выдачей корочки). Они проводят занятия как для тех, кто еще не получил профессию, так и для тех, кто уже ее имеет.