Цветы на подарок

Likuda

Likuda

Новичок

Присоединилась: 13.03.2020
Создала тем: 17
107.05.20 22:54
Какие цветы солидно будет подарить?

BublikDima

BublikDima

Новичок

Присоединился: 02.10.2019
Создал тем: 4
209.05.20 01:48 Ответ на 1 от Likuda
Можно подарить стандартно розы, просто не брать 11-13 роз, а взять шикарнейший букет. Вот это будет солидным букетом. Я своей тогда ещё подруге, сейчас девушке дарил букет из 101 розы в Ивано-Франковске через доставку цветов https://buketland.com.ua/ivano_frankivsk она в то время училась и это был её день рождения. Я попросил чтобы доставили прям под главный вход в универ и позвонил чтобы она вышла на улицу. Она была просто поражена таким огромным букетищем, да и все подруги которые были с ней смотрели с завистью, это уже с её слов. Так что подарите такой букет. 

Diddok

Diddok

Новичок

Присоединился: 15.11.2020
Создал тем: 1
315.11.20 21:53 Ответ на 2 от BublikDima
В мене взагалі загальне питання по квітам. Де їх кращи купувати: в квіткових інтернет-магазина чи просто десь в маленькому магазинчику? Є тут якісь підводне каміння? Можливо хтось ще гарне місце у Льовові підкаже по ходу відповіді на це питання)

kateryna911

kateryna911

Новичок

Присоединилась: 15.10.2020
Создала тем: 3
415.11.20 22:28 Ответ на 3 от Diddok
Це ви дійсно важливе питання поставили, особливо для жінок, які квіти раз в півроку бачать від своїх чоловіків. Хоча чому їх не купувати, я не розумію. Букет не так вже дорого коштує, а свою дівчину чи дружину порадувати можна.

VasyaGrass

VasyaGrass

Новичок

Присоединился: 15.10.2020
Создал тем: 4
515.11.20 23:23 Ответ на 3 от Diddok
В мене взагалі загальне питання по квітам. Де їх кращи купувати: в квіткових інтернет-магазина чи просто десь в маленькому магазинчику? Є тут якісь підводне каміння? Можливо хтось ще гарне місце у Льовові підкаже по ходу відповіді на це питання)
Я б сказав, що це взагалі екзистенціальне питання, тому що воно тяжке) І так легко на нього не можна відповісти. Якщо ви часто купуєте своїй дівчині квіти і взагалі хоч трохи витрачає на це час це одна справа. Якщо просто приходити в якийсь намет і кажете " мені ось це", тому що вам треба щось подарувати, щоб ваша дівчина від вас відчепилась, або у вас зобов'язання пару разів на рік подарувати якийсь квіти, то це вже зовсім інше.
Звичайно квіти в маленьких магазинчиках дещо дешеві, але вибору там практично немає. Ну ось зараз можна купити троянди, можна купити якісь хризантеми, ну можливо десь ще еустоми, тобто з оригінальністю у вас можуть бути дуже великі проблеми)
Справжні квіткові магазини це вже інший рівень. Якісні квіти, великий асортимент. Про різноманітні квіткові композиції мабуть і не варто казати, бо флористи їх можуть в таких магазин вам зробити, а в магазинчику на вулиці ні. У Львові квіти я купую в цьому інтернет-магазині https://kvitna.ua/ Квіти там гарні)

Сообщение отредактировано: 15.11.20 23:26

viktorrrr

viktorrrr

Новичок

Присоединился: 08.05.2020
Создал тем: 3
612.12.20 15:27 Ответ на 1 от Likuda
Дарить надо те цветы, которые нравятся виновнику торжества. Я вот читал https://ru.espreso.tv/news/2020/11/13/bukety_s_dostavkoy_kak_bystro_y_udobno_zakazat_cvetochnuyu_kompozycyyu_onlayn, что сейчас быстро и просто можно заказать любой букет с доставкой. Это реально удобно, когда тебя от цветов отделяет всего пару кликов. В период карантина доставка сильно выручила, ведь радовать родных хочется, особенно когда ты на растоянии с ними. 

wari2011

wari2011

Новичок

Присоединился: 10.09.2020
Создал тем: 0
714.12.20 13:27 Ответ на 6 от viktorrrr
Да, цветы это хороший подарок.