Розведення кролів з нуля.

Fермер

Fермер

Администратор

Приєднався: 01.11.2016
Створив тем: 3
Повідомлень: 3
101.11.16 13:48
На багатьох форумах читав, що для розведення кролів, потрібні, не аби які затрати.
В коментарях, багато пишуть про те, що хотіли б розвести кролів, але прочитавши форум, зрозуміли, що не потянуть. Я не зовсім розумію, до чого такий популізм.... Моє фермерство, починалось з нічого. я не ставив за мету розводити кролів. Так вийшло, що подарували маленьку кроличку. Полазив по форумах - прозрів. Справді, скадається враження, що простіше відразу з"їсти, чим займатись. Все, що просто - то не цікаво. Ліс в наших краях дорогий, почав збирати по сараях все, що схоже на матеріал для кролятні. з найденого сміття, стулив каркас.


Навіть, каркас на майбутнє розширення



Потім, при вільному часі, попутному вітрі і т.д. вже, почав робити, більш толкові клітки



Спершу, думав, що з появою толкових кліток, клітки зі сміття розберу на дрова.... Але.... там кролі рік прожили, нічого з ними не сталось... харчувались, вагу набирали не хворіли. Єдине, на зиму, клітки зі сміття, за допомогою степлера та тепличної плівки, просто зашив. Дно, не щільне, щоб сеча витікала.... дах також не щільній тому, циркуляція повітря залишилась, кролі не задихались.

Що стосується харчування, особисто я, не визнаю комбікормів. Я і сам не хочу таке м"ясо їсти і людям не продам. Абсолютно достатньо: гілок, трави, зелені (тільки не свіжої, а прив"ялої); взимку - сіна, кукурудзи і тих же гілок. Маєте модливість купити овес - то найкраще.

Виходячи зі свого досвіду, скажу: "Хочете заводити кролів - заводьте. Якщо не впевнені, то зробіть звичайні клітки з того, що є майже в кожному дворі. Та пробуйте. Не сподобається, то лекше клітки на дрова пустити, ніж купити дорогу доску, а потім шкодумати витрачений час та гроші. Не такі вони вже прихотливі, як про те багато пишуть, особливо звичайні. В мене велетні і не дивлячись на всі дорогі поради, і ростуть, і набирають вагу, і не перебирають харчами."

Успіхів Вам, у Ваших починаннях.