Святкові дні в Україні

BublikDima

BublikDima

Новичок

Приєднався: 02.10.2019
Створив тем: 14
Повідомлень: 54
130.01.23 14:55
Привіт, я хочу більше дізнатися про святкові дні в Україні. Які традиції святкування, я знаю що в різних регіонах України, різні традиції святкування. Що ви можете цікавого розповісти?

Likuda

Likuda

Новичок

Приєдналась: 13.03.2020
Створила тем: 28
Повідомлень: 72
230.01.23 14:57 Відповідь на 1 від BublikDima
Великдень - одне з найважливіших свят в Україні, яке відзначається з цілою низкою традиційних звичаїв і заходів. Деякі з найбільш помітних традицій святкування Великодня в Україні включають:

    Паска: Паска - це вид солодкого хліба, який печуть і прикрашають на честь Великодня. Зазвичай він має круглу форму і прикрашається яйцями та іншими символами свята.

    Великодні яйця: Прикрашання яєць є популярною традицією під час Великодня в Україні. Люди фарбують їх у яскраві кольори, часто використовуючи натуральні барвники, і прикрашають хитромудрими візерунками.

    Благословення їжі: Перед великодньою трапезою сім'ї та друзі збираються разом, щоб благословити приготовану їжу. Глава сім'ї благословляє кожну страву, здійснюючи над нею хресне знамення.

    Великодні кошики: Люди приносять кошики з їжею, включно з пасками, яйцями та іншими частуваннями, до церкви, щоб їх благословили. Потім ці кошики забирають додому і діляться ними з родиною та друзями.

    Ходи: У багатьох регіонах України люди беруть участь у процесіях, несучи хрести, прапори та інші символи свята. Хода - це спосіб вшанувати воскресіння Ісуса і продемонструвати відданість християнській вірі.
Ось на цьому сайті ви зможете знайти і про інші Святкові дні в Україні . Які традиції тощо. Тут я вам вказав це одні з найпоширеніших традицій святкування Великодня в Україні. Конкретні звичаї та дії можуть варіюватися залежно від регіону, сім'ї та індивідуальних уподобань.

Kiraz

Kiraz

Новичок

Приєдналась: 19.03.2023
Створила тем: 0
Повідомлень: 7
319.03.23 00:31 Відповідь на 2 від Likuda
О дякую! Знатиму коли у нас святкові дні, і є привід вкотре побалувати себе. Замовити смачну піцу чи суші.

Helenika

Helenika

Новичок

Приєдналась: 21.09.2022
Створила тем: 1
Повідомлень: 10
420.03.23 18:34 Відповідь на 3 від Kiraz
О дякую! Знатиму коли у нас святкові дні, і є привід вкотре побалувати себе. Замовити смачну піцу чи суші.
Замовляти у ресторані Sushi Master  рекомендую https://lviv.sushi-master.ua/menu/nabory, ось вам посилання на їхній сайт. Я на всі свята саме тут вибираю суші та роли, вже не уявляю без них святковий стіл. І всі мої рідні їх теж люблять, тому що тут готують неймовірно смачно!
Сет Саме Те меню Sushi Master

Lensta

Lensta

Новичок

Приєдналась: 08.04.2023
Створила тем: 0
Повідомлень: 4
520.07.23 12:03 Відповідь на 4 від Helenika
Дуже смачно виглядає, треба спробувати!

Lensta

Lensta

Новичок

Приєдналась: 08.04.2023
Створила тем: 0
Повідомлень: 4
620.07.23 12:09 Відповідь на 3 від Kiraz
О дякую! Знатиму коли у нас святкові дні, і є привід вкотре побалувати себе. Замовити смачну піцу чи суші.
Ми також на свята замовляємо смачну піцу odesa.monopizza.com.ua/menu/aktsii У ресторані Monoпіца акції на неї регулярно проводяться, дуже вигідно купуємо. І плюс – піца дуже смачна, краще просто не буває! Ця страва завжди у нас на святковому столі, всі її обожнюють!
Гостренька пара меню Monoпіца